Hakkımızda

1984 yılında kurulan şirketimiz bilgisayar satış, servis, yazılım ve eğitim konularında faaliyet göstermektedir. Amstrad bilgisayar bayiliği ve yetkili teknik servis hizmeti ile bilgisayar sektörüne giren şirketimizin İzmir ve Ege Bölgesinde 11000 civarında müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Teknik servisimiz, uzman kadrosuyla sadece kendi müşterilerine değil, diğer bilgisayar firmalarına da hizmet vermektedir. BİLSET Bilgisayar Ltd.Şti. 1994 yılından bu yana kendi modern binasında hizmetlerine devam etmektedir.

Bilset yazılım grubu kurulduğu günden bu yana gerek ticari, gerekse özel programların yazılması ve geliştirilmesiyleHedefimiz “Daima daha iyi eğitim, daha iyi hizmet.” uğraşmaktadır. “Önce Program, Sonra Bilgisayar” anlayışını benimseyen Şirketimiz, çağın getirdiği yenilikleri göz önüne alarak şirket içi eğitim faaliyetlerine iki yıllık araştırma ve geliştirme sonucunda C dilinin üstünlükleri ile alt yapı oluşturarak, Bilset Ticari Entegre, Bilset Muhasebe ve Bilset Personel paketlerini daha sağlıklı, daha verimli, daha hızlı ve Windows NT/2000/XP/2003/Vista/7 ve Windows Server işletim sistemleri altında çalışabilir duruma getirmiş, performanslarını yükseltmiştir.

Şirketimiz satış, servis ve yazılım faaliyetlerine paralel olarak bilgisayar eğitimine de gereken önemi vermiş ve 1986 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Özel Bilset Bilgisayar Kursu’nu faaliyete geçirmiştir. İzmir ve Ege Bölgesinde liseler, ticaret liseleri, fakülte ve yüksek okullar, halk eğitim merkezleri ve mühendislik odalarında yap-işlet-devret yöntemiyle Bilgisayar laboratuarları kurarak, bilgisayar kursları düzenlemiştir. Bu sayede bilgisayarın yaygınlaşmasına katkıları olmuştur.

Bilset, 1988 yılında bir Bilgisayar Dergisinin yapmış olduğu anket ve araştırma sonucunda eğitim gelirleri açısından Türkiye sekizincisi olarak eğitimde yerini almıştır. Aynı derginin 1989, I990 ve 1991 yıllarında yapmış olduğu anket ve araştırma sonucunda da ilk on kuruluş arasına girerek yerini perçinlemiştir. Ege bölgesinde kaliteli eğitim anlayışı ile faaliyet gösteren kuruluşumuz, eğitimde olduğu gibi bilgisayar satış, servis ve yazılım konularında da “KALİTELİ HİZMET” prensibini sürdürmektedir.

Bu arada Milli Eğitim Bakanlığı Formatör Öğretmen Yetiştirme Kursu kapsamında 210 Formatör öğretmene 2 Aylık Formatör Öğretmen Yetiştirme Kursu düzenlenerek bilgisayar eğitimi verilmiş ve bu alanda bir ilke de imza atarak, Türkiye genelinde ilk özel kurum olmuştur.

Firmamız aynı zamanda TBD (Türkiye Bilişim Derneği) üyesidir.

Genel Müdür: Fikret Kavzak fikret@bilset.com.tr
Satış/Finans Müdürü: Fernur Kavzak fernur@bilset.com.tr
Teknik Servis Müdürü: Mümin Karagöz mumin@bilset.com.tr
Yazılım Grubu Müdürü: Bülent Karadeniz bulent@bilset.com.tr
Halkla İlişkiler Sorumlusu: Deniz Kara deniz@bilset.com.tr
  • “Referanslar”
    Vakkorama
  • “Referanslar”
    Doremi Mobilya.
Bize Ulaşın

Tel: (232) 463 28 33
Fax: (232) 463 07 23
Email: info@bilset.com.tr

Hizmetlerimiz
Mail Listesi

Bilset ile ilgili son gelişmelerden haberdar olun.